ЗАПИС НА ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

HARDIO WEEK

18.10.19
19.10.19
20.10.19
21.10.19
22.10.19
23.10.19
24.10.19
25.10.19
26.10.19
27.10.19
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
07:15 - 08:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко
08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
09:15 - 10:00 TRX Fit (L1) - Анна Коваленко
12:15 - 13:00 TRX Fit (L1) - Інна Гаркава
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 FT Rounds (L2) - Аделіна Шаманська
14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава
18:15 - 19:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
19:15 - 20:00 TRX Legs+ABS (L1) - Антон Федченко
20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 Hard Nut (L1) - Інна Гаркава
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
11:15 - 12:00 Cycle (L2) - Антон Федченко
11:15 - 12:00 TRX Fit (L1) - Альона Ярошенко
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Інна Гаркава
12:15 - 13:00 TRX Upper+ÀBS (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 FT Rounds (L2) - Анна Коваленко
10:15 - 11:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна
11:15 - 12:00 HIIT 1 (L3) - Антон Федченко
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко
13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO MONDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
07:15 - 08:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cardio (L2) - Анна Коваленко
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
09:15 - 10:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко
12:15 - 13:00 TRX Fit (L1) - Альона Ярошенко
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
14:15 - 15:00 Hard Nut (L1) - Сергій Сичов
14:15 - 15:10 МФР (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко
18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава
19:15 - 20:00 Cardio (L2) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Аделіна Шаманська
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко
12:15 - 13:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 Hard Nut (L1) - Інна Гаркава
19:15 - 20:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
19:15 - 20:10 FT Fit (L2) - Сергій Сичов
20:15 - 21:00 TRX Strong (L2) - Сергій Сичов
20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Павло Морозов
08:15 - 09:00 FT Rounds (L2) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
12:15 - 13:00 TRX Basic (L1) - Юрій Леонтенко
13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко
14:15 - 15:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава
14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко
19:15 - 20:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко
20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Basic (L1) - Аделіна Шаманська
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 Hard Nut (L1) - Аделіна Шаманська
12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 TRX Fit (L1) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко
19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко
19:15 - 20:10 FT Rounds (L2) - Інна Гаркава
20:15 - 21:00 TRX Legs+ABS (L1) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
07:15 - 08:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко
08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
09:15 - 10:00 TRX Fit (L1) - Анна Коваленко
12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Інна Гаркава
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 FT Fit (L2) - Аделіна Шаманська
14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава
18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
19:15 - 20:00 TRX Basic (L1) - Альона Ярошенко
20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 HIIT 2 (L3) - Інна Гаркава
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
11:15 - 12:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко
11:15 - 12:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко
11:15 - 12:10 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава
12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 FT Fit (L2) - Анна Коваленко
10:15 - 11:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна
11:15 - 12:00 Hard Nut (L1) - Антон Федченко
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
18.10.19
19.10.19
20.10.19
21.10.19
22.10.19
23.10.19
24.10.19
25.10.19
26.10.19
27.10.19
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

07:15 - 08:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко

08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

09:15 - 10:00 TRX Fit (L1) - Анна Коваленко

12:15 - 13:00 TRX Fit (L1) - Інна Гаркава

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 FT Rounds (L2) - Аделіна Шаманська

14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

18:15 - 19:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

19:15 - 20:00 TRX Legs+ABS (L1) - Антон Федченко

20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко

09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 Hard Nut (L1) - Інна Гаркава

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

11:15 - 12:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

11:15 - 12:00 TRX Fit (L1) - Альона Ярошенко

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

12:15 - 13:00 TRX Upper+ÀBS (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 FT Rounds (L2) - Анна Коваленко

10:15 - 11:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

11:15 - 12:00 HIIT 1 (L3) - Антон Федченко

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко

13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO MONDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

07:15 - 08:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cardio (L2) - Анна Коваленко

09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

09:15 - 10:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко

12:15 - 13:00 TRX Fit (L1) - Альона Ярошенко

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

14:15 - 15:00 Hard Nut (L1) - Сергій Сичов

14:15 - 15:10 МФР (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко

18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава

19:15 - 20:00 Cardio (L2) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Аделіна Шаманська

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко

12:15 - 13:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 Hard Nut (L1) - Інна Гаркава

19:15 - 20:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

19:15 - 20:10 FT Fit (L2) - Сергій Сичов

20:15 - 21:00 TRX Strong (L2) - Сергій Сичов

20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Павло Морозов

08:15 - 09:00 FT Rounds (L2) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

12:15 - 13:00 TRX Basic (L1) - Юрій Леонтенко

13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко

14:15 - 15:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава

14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

19:15 - 20:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко

20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Basic (L1) - Аделіна Шаманська

09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 Hard Nut (L1) - Аделіна Шаманська

12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 TRX Fit (L1) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко

19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко

19:15 - 20:10 FT Rounds (L2) - Інна Гаркава

20:15 - 21:00 TRX Legs+ABS (L1) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

07:15 - 08:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко

08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

09:15 - 10:00 TRX Fit (L1) - Анна Коваленко

12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Інна Гаркава

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 FT Fit (L2) - Аделіна Шаманська

14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

19:15 - 20:00 TRX Basic (L1) - Альона Ярошенко

20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 HIIT 2 (L3) - Інна Гаркава

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

11:15 - 12:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

11:15 - 12:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко

11:15 - 12:10 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава

12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 FT Fit (L2) - Анна Коваленко

10:15 - 11:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

11:15 - 12:00 Hard Nut (L1) - Антон Федченко

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
ЗАВАНТАЖУЙ ДОДАТОК ДЛЯ ЗАПИСУ В 1 КЛІК
ЗАПИС НА ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
CYCLE
CYCLE BASIC
Універсальне кардіо-тренування на спеціальних велотренажерах. Помірне кардіо навантаження. Навчання правильній техніці роботи на тренажері.
Для початківців - (LEVEL 1)
CYCLE FUNCTIONAL
Кардіо-тренування на спеціальних велотренажерах з інтервалами кардіо та силових навантажень + використання додаткового силового обладнання.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1-2)

CYCLE
Універсальне кардіо-тренування на спеціальних велотренажерах з імітацією їзди різноманітною місцевістю, що сприяє підвищенню витривалості та інтенсивному спаленню калорій.
Для тих, хто систематично тренується. (LEVEL 2)

TRX & FUNCTIONAL
HARDNUT
Силове тренування, з різноманітним обладнанням, направленне на роботу м'язів ніг, з акцентом на сідниці.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)
PROCEDOS BASIC
Функціональне тренування у тривимірному просторі з використанням спеціальної платформи з розміткою. Тренування, на якому працює все тіло, вирізняється різноманітними рухами та вправами.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)
FT ROUNDS
Функціональне тренування з використанням різного обладнання, спрямоване на опрацювання всіх груп м'язів в круговому режимі, з постійним чергуванням інтенсивності.
Для середнього рівня підготовки (LEVEL 2)

FT FIT
Функціональне тренування з використанням різного обладнання, спрямоване на опрацювання всіх груп м'язів в круговому режимі, з силовими і кардіо блоками.
Для середнього рівня підготовки (LEVEL 2)
FT RING
Функціональне тренування з використанням різного обладнання, спрямоване на опрацювання всіх груп м'язів в круговому режимі, з поступовим збільшенням навантаження, що дозволяє підібрати максимально ефективні вправи, в залежності від рівня підготовки.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 2)

CARDIO
Кардіо тренування з використанням датчиків контролю пульсових показників MyZone, які дозволяють індивідуально контролювати стан кожного учасника тренувань.
Для середнього рівня підготовки (LEVEL 2)
HIIT 1 / HIIT 2
Інтервальні тренування з чергуванням високоінтенсивного навантаження та силових блоків з інтервалами відновлення.
Для тих, хто регулярно тренується (LEVEL 3)

TRX BASIC
Тренування силового формату на опрацювання всіх груп м'язів з використанням підвісних петель TRX з акцентом на навчання техніці роботи з системою підвісних петель та на відпрацювання основних рухів.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)

TRX UPPER + ABS
Тренування силового формату на опрацювання м'язів рук та кору з використанням підвісних петель TRX.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)

TRX LEGS + ABS
Тренування силового формату на опрацювання м'язів ніг і преса з використанням підвісних петель TRX.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)

TRX STRONG
Тренування силового формату на опрацювання всіх груп м'язів з використанням підвісних петель TRX.
Для середнього рівня підготовки (LEVEL 2)

TRX FIT
Тренування змішаного формату на опрацювання всіх груп м'язів з використанням підвісних петель TRX і інтервалами кардионагрузки.
Для серенего рівня підготовки (LEVEL 2)

BODY MIND
STRETCHING
Система вправ для розтягнення та розслаблення м'язів, поліпшення рухливості суглобів.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)

YOGA FIT
Класична хатха йога з акцентом на техніку виконання асан (йога-позицій).
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)

МФР
Тренування з використанням масажних ролів. Одночасний мануальний вплив і на м'язи, і на сполучну тканину, спрямований на розслаблення міофасциальних структур.
Для будь-якого рівня підготовки (LEVEL 1)

ЩЕ НЕ З НАМИ?
ПРИДБАЙ АБОНЕМЕНТ ТА СТАНЬ ОДНИМ ІЗ
#HARDIOPEOPLE
КОНТАКТНІ ДАНІ
МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ
НАДСИЛАЮЧИ КОНТАКТНІ ДАНІ ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З УМОВАМИ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ