ЗАПИС НА ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

HARDIO WEEK

18.08.19
19.08.19
20.08.19
21.08.19
22.08.19
23.08.19
24.08.19
25.08.19
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle (L2) Сергій Сичов
09:15 - 10:00 FT Cardio (L2) - Антон Федченко
10:15 - 11:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко
11:15 - 12:00 HIIT 1 (L3) - Антон Федченко
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Павло Морозов
13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO MONDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
07:15 - 08:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cardio (L2) - Анна Коваленко
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Андрій Губарєв
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
13:15 - 14:10 МФР (L1) - Андрій Губарєв
14:15 - 15:00 HardNut (L1) - Сергій Сичов
18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко
18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава
19:15 - 20:00 Cardio (L2) - Антон Федченко
20:15 - 21:00 Cycle (L2) - Антон Федченко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Аделіна Шаманська
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Аделіна Шаманська
12:15 - 13:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 HardNut (L1) - Інна Гаркава
19:15 - 20:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
19:15 - 20:10 FT Круговая Fit (L2) - Сергій Сичов
20:15 - 21:00 TRX Strong (L2) - Сергій Сичов
20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
08:15 - 09:00 FT Cardio (L2) - Андрій Губарєв
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Андрій Губарєв
12:15 - 13:00 TRX Basic (L1) - Анна Коваленко
13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко
14:15 - 15:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава
14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко
19:15 - 20:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко
20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Basic (L1) - Аделіна Шаманська
09:15 - 10:00 HardNut (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:10 Basic Procedos (L1) - Аделіна Шаманська
12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко
19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко
19:15 - 20:10 FT Cardio (L2) - Сергій Сичов
20:15 - 21:00 TRX Legs+ABS (L1) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
07:15 - 08:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко
08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Інна Гаркава
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 FT Круговая Fit (L2) - Аделіна Шаманська
14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава
18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
19:15 - 20:00 TRX Basic (L1) - Альона Ярошенко
20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 HIIT 2 (L3) - Інна Гаркава
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
11:15 - 12:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко
11:15 - 12:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко
11:15 - 12:10 Basic Procedos - Інна Гаркава
12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Анна Коваленко
10:15 - 11:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман
11:15 - 12:00 HardNut (L1) - Сергій Сичов
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
18.08.19
19.08.19
20.08.19
21.08.19
22.08.19
23.08.19
24.08.19
25.08.19
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle (L2) Сергій Сичов

09:15 - 10:00 FT Cardio (L2) - Антон Федченко

10:15 - 11:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

11:15 - 12:00 HIIT 1 (L3) - Антон Федченко

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Павло Морозов

13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO MONDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

07:15 - 08:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cardio (L2) - Анна Коваленко

09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Андрій Губарєв

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

13:15 - 14:10 МФР (L1) - Андрій Губарєв

14:15 - 15:00 HardNut (L1) - Сергій Сичов

18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава

19:15 - 20:00 Cardio (L2) - Антон Федченко

20:15 - 21:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Аделіна Шаманська

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Аделіна Шаманська

12:15 - 13:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 HardNut (L1) - Інна Гаркава

19:15 - 20:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

19:15 - 20:10 FT Круговая Fit (L2) - Сергій Сичов

20:15 - 21:00 TRX Strong (L2) - Сергій Сичов

20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

08:15 - 09:00 FT Cardio (L2) - Андрій Губарєв

09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Андрій Губарєв

12:15 - 13:00 TRX Basic (L1) - Анна Коваленко

13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко

14:15 - 15:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава

14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

19:15 - 20:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко

20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Basic (L1) - Аделіна Шаманська

09:15 - 10:00 HardNut (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:10 Basic Procedos (L1) - Аделіна Шаманська

12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко

19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко

19:15 - 20:10 FT Cardio (L2) - Сергій Сичов

20:15 - 21:00 TRX Legs+ABS (L1) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

07:15 - 08:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко

08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Інна Гаркава

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 FT Круговая Fit (L2) - Аделіна Шаманська

14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

19:15 - 20:00 TRX Basic (L1) - Альона Ярошенко

20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 HIIT 2 (L3) - Інна Гаркава

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

11:15 - 12:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

11:15 - 12:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко

11:15 - 12:10 Basic Procedos - Інна Гаркава

12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Анна Коваленко

10:15 - 11:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман

11:15 - 12:00 HardNut (L1) - Сергій Сичов

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
ЗАВАНТАЖУЙ ДОДАТОК ДЛЯ ЗАПИСУ В 1 КЛІК
ЗАПИС НА ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ЩЕ НЕ З НАМИ?
ПРИДБАЙ АБОНЕМЕНТ ТА СТАНЬ ОДНИМ ІЗ
#HARDIOPEOPLE
КОНТАКТНІ ДАНІ
МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ
НАДСИЛАЮЧИ КОНТАКТНІ ДАНІ ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З УМОВАМИ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ