ЗАПИС НА ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПОГОДЖУЄШСЯ НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

CYCLE

Сайкл - ідеальне кардіонавантаження, під час якого ти зовсім не відчуваєш часу.
Сайкл - ідеальне кардіонавантаження, під час якого ти зовсім не відчуваєш часу. Максимальна гейміфікація в поєднанні з навантаженнями на м'язи ніг, рук. Ефект занурення у віртуальну реальність на 5-метровому екрані, де учасники змагаються один з одним, прямують до загальної мети або ставлять особисті рекорди.
ОТРИМАЙ 45 ХВИЛИН НАСОЛОДИ
Проведи тренування під особливий плей-лист наших тренерів, який супроводжується драйвовими світловими ефектами через які ти не відчуваєш ані часу, ані втоми.
СПАЛЮЙ ДО 1000 КАЛОРІЙ
Справжня кардіовечірка для твого метаболізму. Чим наполегливіше крутиш - тим більше спалюєш. Все просто!
ПОРИНЬ В ІНШУ РЕАЛЬНІСТЬ
Долай всі перешкоди та встановлюй особисті рекорди у віртуальній реальності з ефектом максимальної присутності. Хочеш тренування біля океану? Легко!
ЖОДНОГО РАЗУ НЕ БУВ У HARDIO?
ПРИХОДЬ НА БЕЗКОШТОВНЕ ТРЕНУВАННЯ
ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНЕ ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ЯКІ ТРЕНУВАННЯ ПІДХОДЯТЬ САМЕ ТОБІ?
BASIC (L1)
Універсальне кардіо-тренування на спеціальних велотренажерах. Помірне кардіо навантаження. Навчання правильній техніці роботи на тренажері.
Для початківців
FUNCTIONAL (L1)
Кардіо-тренування на спеціальних велотренажерах з інтервалами кардіо та силових навантажень + використання додаткового силового обладнання.
Для будь-якого рівня підготовки.

STRONG (L2)
Кардіо-тренування на спеціальних велотренажерах з імітацією їзди горбистою місцевістю, сприяє підвищенню силової витривалості.
Для тих, хто систематично тренується.

SPINNER (L2)
Кардіо-тренування на спеціальних велотренажерах з імітацією їзди по рівнинній місцевості, для поліпшення швидкісних навичок.
Для тих, хто систематично тренується.

ЩО НЕОБІДНО МАТИ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ?
Бойовий настрій
Зручний одяг
Добре зашнуровані кросівки

Бойовий настрій
Зручний одяг
Добре зашнуровані кросівки

В ЯКИЙ ЧАС ПРОХОДЯТЬ ТРЕНУВАННЯ?
17.06.19
18.06.19
19.06.19
20.06.19
21.06.19
22.06.19
23.06.19
HARDIO MONDAY
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко

10:15 - 11:00 FT Cardio (L2) - Анна Коваленко

11:15 - 12:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко

13:15 - 14:00 FT Кругова Fit (L2) - Павло Морозов

13:15 - 14:10 МФР (L1) - Альона Ярошенко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

09:15 - 10:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

12:15 - 13:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Аделіна Шаманська

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Аделіна Шаманська

18:15 - 19:00 HIIT 1 (L3) - Інна Гаркава

19:15 - 20:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

19:15 - 20:10 Pilates mat (L1) - Ірина Тимощенкова

20:15 - 21:00 TRX Strong (L2) - Ірина Тимощенкова

20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

08:15 - 09:00 FT Cardio (L2) - Андрій Губарєв

09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Андрій Губарєв

12:15 - 13:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко

13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко

14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

19:15 - 20:00 FT Cardio (L2) - Антон Федченко

20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русина

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Basic (L1) - Аделіна Шаманська

09:15 - 10:00 HIIT 1 (L3) - Сергій Сичов

09:15 - 10:10 Stretching (L1) - Аделіна Шаманська

12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Павло Морозов

13:15 - 14:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 FT Кругова Fit (L2) - Ірина Тимощенкова

19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко

19:15 - 20:10 Pilates mat (L1) - Ірина Тимощенкова

20:15 - 21:00 TRX Legs+ABS (L1) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Павло Морозов

07:15 - 08:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко

08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Павло Морозов

12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Андрій Губарєв

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 FT Круговая Fit (L2) - Аделіна Шаманська

14:15 - 15:10 МФР (L1) - Андрій Губарєв

18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко

19:15 - 20:00 TRX Basic (L1) - Альона Ярошенко

20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русина

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

09:15 - 10:45 Cycle (L2) - Павло Морозов

10:15 - 11:00 HIIT 2 (L3) - Інна Гаркава

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

11:15 - 12:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

11:15 - 12:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Сергій Сичов

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 FT Круговая Fit (L2) - Анна Коваленко

10:15 - 11:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман

11:15 - 12:00 Cardio (L2) - Сергій Сичов

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко

13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
17.06.19
18.06.19
19.06.19
20.06.19
21.06.19
22.06.19
23.06.19
HARDIO MONDAY
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко
10:15 - 11:00 FT Cardio (L2) - Анна Коваленко
11:15 - 12:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко
13:15 - 14:00 FT Кругова Fit (L2) - Павло Морозов
13:15 - 14:10 МФР (L1) - Альона Ярошенко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
09:15 - 10:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
12:15 - 13:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Аделіна Шаманська
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Аделіна Шаманська
18:15 - 19:00 HIIT 1 (L3) - Інна Гаркава
19:15 - 20:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
19:15 - 20:10 Pilates mat (L1) - Ірина Тимощенкова
20:15 - 21:00 TRX Strong (L2) - Ірина Тимощенкова
20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
08:15 - 09:00 FT Cardio (L2) - Андрій Губарєв
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Андрій Губарєв
12:15 - 13:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко
13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко
14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко
19:15 - 20:00 FT Cardio (L2) - Антон Федченко
20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русина

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Basic (L1) - Аделіна Шаманська
09:15 - 10:00 HIIT 1 (L3) - Сергій Сичов
09:15 - 10:10 Stretching (L1) - Аделіна Шаманська
12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Павло Морозов
13:15 - 14:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 FT Кругова Fit (L2) - Ірина Тимощенкова
19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко
19:15 - 20:10 Pilates mat (L1) - Ірина Тимощенкова
20:15 - 21:00 TRX Legs+ABS (L1) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Павло Морозов
07:15 - 08:00 TRX Upper+ABS (L1)) - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 HIIT 2 (L3) - Анна Коваленко
08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Павло Морозов
12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Андрій Губарєв
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 FT Кругова Fit (L2) - Аделіна Шаманська
14:15 - 15:10 МФР (L1) - Андрій Губарєв
18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Антон Федченко
19:15 - 20:00 TRX Basic (L1) - Альона Ярошенко
20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русина

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
09:15 - 10:45 Cycle (L2) - Павло Морозов
10:15 - 11:00 HIIT 2 (L3) Інна Гаркава
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) Тетяна Гапішко
11:15 - 12:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
11:15 - 12:00 TRX Upper+ABS (L1) - Альона Ярошенко
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Інна Гаркава
12:15 - 13:00 TRX Fit (L2) - Сергій Сичов

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) Сергій Сичов
09:15 - 10:00 FT Кругова Fit (L2) - Анна Коваленко
10:15 - 11:00 Cycle (L2) Сергій Сичов
10:15 - 11:00 TRX Legs+ABS (L1) - Анна Коваленко
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Влад Охман
11:15 - 12:00 Cardio (L2) - Сергій Сичов
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко
13:15 - 14:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
ЩЕ НЕ З НАМИ?
ПРИДБАЙ АБОНЕМЕНТ ТА СТАНЬ ОДНИМ ІЗ
#HARDIOPEOPLE