ЗАПИС НА ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТОВЕ ТРЕНУВАННЯ

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНЕ ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦЙНОСТІ
ЗАПИС НА ТРЕНУВАННЯ
ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС ДЛЯ РОЗМОВИ З НАМИ
ВІДПРАВЛЯЮЧИ ЗАЯВКУ, ТИ ПРИЙМАЄШ УМОВИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
HARDIO - це місце, де спорт підлаштовується під тебе. І не потрібно обирати, не потрібно змушувати себе. Головна умова - приходити та насолоджуватись часом. Ми робимо все, щоб кожний погляд у дзеркало змушував тебе посміхатися, а думки про спорт викликали натхнення та бажання працювати над собою. І ми робимо це пліч-о-пліч з тобою.

Якщо тобі ще жодного разу не довелося потренуватись у HARDIO - то більш ідеальної можливості годі й чекати! Обирай тренування, залишай заявку та приходь до нас у гості.
HARDIO - це місце, де спорт підлаштовується під тебе. І не потрібно обирати, не потрібно змушувати себе. Головна умова - приходити та насолоджуватись часом. Ми робимо все, щоб кожний погляд у дзеркало змушував тебе посміхатися, а думки про спорт викликали натхнення та бажання працювати над собою. І ми робимо це пліч-о-пліч з тобою.

Якщо тобі ще жодного разу не довелося потренуватись у HARDIO - то більш ідеальної можливості годі й чекати! Обирай тренування, залишай заявку та приходь до нас у гості.

ЩО НЕОБІДНО МАТИ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ?
Гарний настрій
Зручний одяг
Добре зашнуровані кросівки

Гарний настрій
Зручний одяг
Добре зашнуровані кросівки

ОБИРАЙ НАЙЗРУЧНІШИЙ ЧАС У РОЗКЛАДІ
07.10.19
08.10.19
09.10.19
10.10.19
11.10.19
12.10.19
13.10.19
HARDIO MONDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
07:15 - 08:00 TRX Basic (L1) - Анна Коваленко
08:15 - 9:00 FT Fit (L2) - Анна Коваленко
09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
09:15 - 10:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко
12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко
13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
13:15 - 14:10 МФР (L1) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:00 FT Fit (L2) - Сергій Сичов
18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко
18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава
19:15 - 20:00 HIIT 1 (L3) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко
12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 FT Fit (L1) - Інна Гаркава
19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
19:15 - 20:10 HIIT 1 (L3) - Сергій Сичов
20:15 - 21:00 TRX Basic (L1) - Сергій Сичов
20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Павло Морозов
08:15 - 09:00 FT Ring (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
12:15 - 13:00 Hard Nut (L1) - Сергій Сичов
13:15 - 14:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
14:15 - 15:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава
14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
19:15 - 20:00 FT Rounds (L2) - Антон Федченко
20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Аделіна Шаманська
09:15 - 10:00 FT Fit (L2) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Аделіна Шаманська
12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко
18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко
19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко
19:15 - 20:10 Hard Nur (L1) - Інна Гаркава
20:15 - 21:00 TRX Fit (L2) - Юрій Леонтенко
20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
07:15 - 08:00 TRX Fit (L2) - Анна Коваленко
08:15 - 09:00 HIIT 1 (L3) - Анна Коваленко
08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
09:15 - 10:00 TRX Basic (L1) - Анна Коваленко
12:15 - 13:00 TRX Basic (L1) - Інна Гаркава
13:15 - 14:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
13:15 - 14:00 FT Rounds (L2) - Аделіна Шаманська
14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава
18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук
19:15 - 20:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко
20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук
20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко
09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 Hard Nut (L1) - Інна Гаркава
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко
11:15 - 12:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко
11:15 - 12:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Інна Гаркава
12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов
09:15 - 10:00 FT Rounds (L2) - Анна Коваленко
10:15 - 11:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов
10:15 - 11:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко
10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна
11:15 - 12:00 HIIT 2 (L3) - Антон Федченко
11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко
13:15 - 14:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
07.10.19
08.10.19
09.10.19
10.10.19
11.10.19
12.10.19
13.10.19
HARDIO MONDAY
07:15 - 08:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

07:15 - 08:00 TRX Basic (L1) - Анна Коваленко

08:15 - 9:00 FT Fit (L2) - Анна Коваленко

09:15 - 10:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

09:15 - 10:00 TRX Strong (L2) - Анна Коваленко

12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко

13:15 - 14:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

13:15 - 14:10 МФР (L1) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:00 FT Fit (L2) - Сергій Сичов

18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Юрій Леонтенко

18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава

19:15 - 20:00 HIIT 1 (L3) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO TUESDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle (L2) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко

12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 FT Fit (L1) - Інна Гаркава

19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

19:15 - 20:10 HIIT 1 (L3) - Сергій Сичов

20:15 - 21:00 TRX Basic (L1) - Сергій Сичов

20:15 - 21:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO WEDNESDAY
07:15 - 08:00 Cycle (L2) - Павло Морозов

08:15 - 09:00 FT Ring (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

12:15 - 13:00 Hard Nut (L1) - Сергій Сичов

13:15 - 14:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

14:15 - 15:00 Basic Procedos (L1) - Інна Гаркава

14:15 - 15:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

18:15 - 19:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

19:15 - 20:00 FT Rounds (L2) - Антон Федченко

20:15 - 21:00 Cycle Basic (L1) - Антон Федченко

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO THURSDAY
07:00 - 08:00 Run Outdoor - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

08:15 - 09:00 TRX Upper+ABS (L1) - Аделіна Шаманська

09:15 - 10:00 FT Fit (L2) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 Basic Procedos (L1) - Аделіна Шаманська

12:15 - 13:00 Cycle (L2) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

14:15 - 15:10 Stretching (L1) - Альона Ярошенко

18:15 - 19:00 Basic Procedos (L1) - Юрій Леонтенко

19:15 - 20:00 Cycle (L2) - Юрій Леонтенко

19:15 - 20:10 Hard Nur (L1) - Інна Гаркава

20:15 - 21:00 TRX Fit (L2) - Юрій Леонтенко

20:15 - 21:10 Stretching (L1) - Інна Гаркава

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO FRIDAY
07:15 - 08:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

07:15 - 08:00 TRX Fit (L2) - Анна Коваленко

08:15 - 09:00 HIIT 1 (L3) - Анна Коваленко

08:15 - 09:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

09:15 - 10:00 TRX Basic (L1) - Анна Коваленко

12:15 - 13:00 TRX Basic (L1) - Інна Гаркава

13:15 - 14:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

13:15 - 14:00 FT Rounds (L2) - Аделіна Шаманська

14:15 - 15:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

18:15 - 19:00 Cycle Basic (L1) - Андрій Братащук

19:15 - 20:00 TRX Strong (L2) - Альона Ярошенко

20:15 - 21:00 Cycle Functional (L1) - Андрій Братащук

20:15 - 21:10 Yoga Fit (L1) - Ігор Бондаренко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SATURDAY
09:15 - 10:00 TRX Fit (L2) - Альона Ярошенко

09:15 - 10:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 Hard Nut (L1) - Інна Гаркава

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Тетяна Гапішко

11:15 - 12:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко

11:15 - 12:00 TRX Legs+ABS (L1) - Альона Ярошенко

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Інна Гаркава

12:15 - 13:00 TRX Strong (L2) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
HARDIO SUNDAY
09:15 - 10:00 Cycle Functional (L1) - Сергій Сичов

09:15 - 10:00 FT Rounds (L2) - Анна Коваленко

10:15 - 11:00 Cycle Basic (L1) - Сергій Сичов

10:15 - 11:00 TRX Upper+ABS (L1) - Анна Коваленко

10:15 - 11:10 Yoga Fit (L1) - Наталія Русіна

11:15 - 12:00 HIIT 2 (L3) - Антон Федченко

11:15 - 12:10 МФР (L1) - Анна Коваленко

13:15 - 14:00 Cycle Functional (L1) - Антон Федченко

L1 - БАЗОВИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
L2 - СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ
НУ ЩО?
НАСТАВ ЧАС ЗРОБИТИ ОСТАННІЙ КРОК